قدح کاشان

ghadah2

گلچکان کاشان زمانی

zamani2

فرآیندی که عرقیات گیاهی تولید می‌شوند فرآیندی پیچیده است اما به دلیل اینکه استفاده از آنها بسیار لذت بخش است و فواید بسیار زیادی دارد، مردم حتی از زمان‌های دورتر نیز برای تولید عرقیات گیاهی در تلاش بودند.

عرقیات گیاهی از گیاهان مختلف تولید می‌شوند و خواص متعددی دارند. برخی از آنها برای تمدد اعصاب مفید هستن. برخی برای درمان نفخ معده، برخی برای سوزش معده و برخی دیگر خواب آور و آرامش بخش می‌باشند. .در پایین به برخی از این عرقیات گیاهی به همراه خواص آنها اشاره می‌کنیم.

عرق نعنا: به اصطلاح به این عرق بادشکن نیز گفته می‌شود، عرق نعنا، برای درمان دل درد، از بین بردن نفخ معده، کاهش دلپیچه، رفع اسهال و استفراغ، موثر می‌باشد. همچنین به تقویت معده نیز کمک می‌کند.

عرق کانسی: یک عرق با طبع سر است که برای کبد بسیار مفید می‌باشد. در درمان خارش، ناراحتی‌های پوستی موثر است و همچنین چربی را کاهش می‌دهد و یک تصفیه کننده عالی برای خون می‌باشد.

عرق شوید: بیشترین کاربردی که عرق شوید دارد این است که شیر مادران را افزایش می دهد، چربی و .کلسترول را کاهش می‌دهد و برای لاغری مفید می‌باشد

عرق زیره: یکی دیگر از عرقیات گیاهی که باعث لاغری می‌شود، عرق زیره می‌باشد. چربی خون را کاهش .می‌دهد، غذا را هضم می‌کند، شیر مادران را زیاد می‌کند و کار تصفیه خون را نیز انجام می‌دهد

عرق شیرین بیان: این عرق برای درمان سرفه موثر است، زخم معده و اثنی عشر را نیز بهبود می‌دهد.

عرق بهار نارنج: تقویت کننده اعصاب، آرامش بخش، نشاط آور و تقویت کننده قلب می‌باشد.

عرق بیدمشک: آرامش بخش، ضد تپش قلب و تقویت کننده قلب می‌باشد.

عرق پونه: مفید برای درمان سرماخوردگی، خلط آور، ضد عفونی کننده بدن، بسیار مفید برای پاک کردن بدن از عفونت‌ها و  همچنین ضد نفخ هم می‌باشد.

عرق خارشتر: ضد سیاه سرفه، سنگ شکن و ضد عفونت مجرای ادراری می‌باشد.

عرق یونجه: این عرق یکی از عرقیات گیاهی می‌باشد که نیروبخش بوده و چاق کننده است و برای کاهش قند خون نیز موثر است.

عرق اسطوخودوس: تقویت کننده اعصاب و آرامش بخش، ضد تشنج و ضد غش، پایین آورنده تب و معالج زکام می‌باشد.

عرق برگ گردو: در پایین آوردن قند خون و درمان نقرس، بسیار مفید می‌باشد.

عرق آویشن: طبیعت این عرق گرم است و بیشترین خواصی که دارد برای تقویت معده می‌باشد. از ترش کردن معده جلوگیری    می‌کند، برای درمان سرفه و عفونت‌های ریه هم بسیار مفید می‌باشد.

عرق بومادران: طبیعت این عرق گرم است و برای تقویت مغز و اعصاب مفید است و همچنین ضد تشنج و تصفیه کننده خون، نیز می‌باشد.

پخش عمده گیاهان دارویی برادران، با گردآوری انواع محصولات اعم از عرقیات گیاهی با کیفیت بالا و درجه یک از بهترین شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی، در تلاش است تا همه روزه پاسخگوی همکاران عزیز جهت ارائه بهترین محصولات باشد.

در صورتی که هر گونه سوال و یا سفارشی داشتید، کلیک کنید.